Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 415 242 400

O nemocnici

Novinky a média


Klienti na oddělení sociálních lůžek v Nemocnici AGEL Louny poměřili síly na bowlingovém turnaji

11.6.2024

Klienti na oddělení sociálních lůžek se v Nemocnici AGEL Louny rozhodně nenudí. Jejich program je opravdu rozmanitý, nechybí v něm rukodělné činnosti, zahradničení, ale ani sportovní aktivity. Třešničkou jarního programu byl tradiční bowlingový turnaj, který se těšil velkému zájmu z řad klientů i přihlížejících.

Celý článek


Vánoční atmosféru vykouzlily v Nemocnici AGEL Louny děti

20.12.2023

Klienti oddělení sociálních lůžek Nemocnice AGEL Louny letos rozbalili vánoční dárky s předstihem. Stejně jako v loňském roce jim je přinesly místní děti v rámci akce Ježíškova pravnoučata, a kromě předávání dárků si pro seniory a další klienty připravily i divadelní a pěvecké vystoupení.

Celý článek


Nemocnice AGEL Louny modernizuje radiodiagnostické oddělení a díky pětimilionové investici nově nabídne nejvyšší dostupný standard

11.7.2023

Pět milionů korun je cena nového RTG přístroje, kterým je aktuálně instalován na radiodiagnostickém oddělení Nemocnice AGEL Louny. Nemocnice se rozhodla pro obnovu staršího přístroje s nepřímou digitalizací za nový přístroj, který je již plně digitalizován. Investice, na které se částkou 200 tisíc korun bude podílet i město Louny, přinese významné zlepšení v kvalitě a dostupnosti zdravotní péče pro obyvatele města Louny i okolních regionů.

Celý článek


Křeččí terapie pomáhá rozptýlit dlouhodobě hospitalizované klienty sociální služby nově až na pokojích

22.6.2023

Nemocnice AGEL Louny posouvá zvířecí terapii přímo k lůžkům klientů. Po třech letech úspěšně využívané terapie pomocí křečků ve společenské místnosti aktuálně nemocnice zapojuje zvířecí terapeuty do procesu léčby i přímo na pokoji jednoho z nadšených klientů. Bližší kontakt s hlodavci tak nabízí ještě intenzivnější rozptýlení a zlepšuje i celkovou pohodu a aktivizaci.

Celý článek


Předškoláci zpestřili Den matek klientům Nemocnice AGEL Louny

19.5.2023

Pořádně živo bylo přede nedávnem v Nemocnici AGEL Louny, kam zavítaly u příležitosti Dne matek za klienty sociálních lůžek děti z Mateřské školy Louny, V Domcích.

Celý článek


Ježíšek přišel za klienty sociální služby Nemocnice AGEL Louny z lounské školky

21.12.2022

O vánoční dárky ani atmosféru nepřijdou ani letos klienti sociální služby Nemocnice AGEL Louny. Překvapení pro ně tentokrát připravila Mateřská škola Louny, V Domcích 2427.

Celý článek


Uzavření ambulance bolesti

12.7.2021

Ve dnech 07. – 21.07.2021 bude ambulance bolesti z důvodu čerpání dovolených dočasně uzavřena.

Celý článek


Očkovací centrum v Lounech postupně ukončí svou činnost

24.5.2021

Na základě dnešní schůzky

Celý článek


Pomoc s registrací na očkování

17.3.2021

proti Covid-19 pro občany města Loun starší 80 let

Celý článek


Testování na přítomnost viru SARS-CoV-2

15.3.2021

Pokud potřebujete otestovat své zaměstnance přímo na pracovišti,

Celý článek


Otevření očkovacího centra v Lounech

5.3.2021

Očkování proti Covid-19 bude v Lounech zahájeno v pondělí 8. března 2021 od 08,00 hod. v prostorách Nemocnice AGEL Louny.

Celý článek


Příprava očkovacího centra v Nemocnici AGEL Louny

3.2.2021

Město Louny ve spolupráci s Nemocnicí AGEL Louny připravuje, v souladu se Strategií očkování proti covid-19 v Ústeckém kraji, očkovací centrum, které bude provozováno v prostorách nemocnice v Rybalkově ulici.

Celý článek


O vánoční atmosféru klienti v Nemocnici AGEL Louny nepřijdou ani letos

14.12.2020

Letošní advent je kvůli koronaviru jiný, ale personál Nemocnice AGEL Louny se i přesto bude snažit, aby klientům sociální služby připravil ty nejkrásnější Vánoce. V nemocnici zůstanou i v období vánočních svátků zhruba čtyři desítky klientů sociální služby.

Celý článek


Uzavření provozu ambulance bolesti ve dnech 10. - 22. 12. 2020

18.11.2020

Z provozních důvodů

Celý článek


Džungarská rodinka křečků těší v lounské nemocnici klienty sociální služby

4.9.2020

Netradiční společníky mají  při pobytu v sociální službě klienti oddělení sociálních lůžek v Nemocnici AGEL Louny. Jedná se o rodinku džungarských křečků, kteří rozvíjí klientům jemnou motoriku či pomáhají s nácvikem koncentrace a paměti. S nenápadnými „léčiteli“ z říše zvířat mají na oddělení velice dobré zkušenosti.

Celý článek


Změna názvu společnosti na Nemocnice AGEL Louny a.s.

1.7.2020

Zápis změny názvu v obchodním rejstříku na Nemocnice AGEL Louny a.s.

Celý článek


Poděkování za roušky

6.4.2020

Sociální služba nemocnice v Lounech děkuje všem Vám, kteří jste nás v této těžké době podpořili a darovali našim zdravotníkům, pracovníkům v sociálních službách a klientům vlastnoručně ušité roušky. Velice si Vaší pomoci vážíme, obdivujeme Vaší zručnost a z celého srdce Vám všem děkujeme.

Celý článek


Koledováním i mikulášskou nadílkou těší adventní program klienty sociálních lůžek v Nemocnici Louny

6.12.2019

Úsměvy a rozzářené tváře vykouzlil ve čtvrtek 5. prosince Mikuláš se svou družinou čertů a andělů, který přinesl nadílku klientům oddělení sociálních lůžek v Nemocnici Louny, patřící do skupiny AGEL. Adventní atmosféru umocnila i vánoční výzdoba s nazdobeným stromečkem.

Celý článek


Advent na sociálních lůžkách

26.11.2019

Pro pacienty sociální lůžek jsme v období adventu připravili spoustu zajímavých akcí.

Celý článek


Předprázdninové flétničkové muzicírování

13.5.2019

Dne 17.6.2019 od 14,00 hod. ve společenské místnosti oddělení Sociálních lůžek.

Celý článek


Autorské čtení a beseda se spisovatelkou Janou Javorskou

4.3.2019

Ve čtvrtek 7.3. 2019 od 17:00 hod. proběhne ve společenské místnosti odd. Sociálních lůžek autorské čtení a beseda s nejúspěšnější regionální spisovatelkou Janou Javorskou

Celý článek


Nové oxygenerátory nakoupila pro pacienty Nemocnice Louny

31.1.2019

Pacienti z Lounska a okolí s dýchacími problémy mají k dispozici deset nových oxygenerátorů za 200 tisíc korun, které pořídila Nemocnice Louny, člen skupiny AGEL. Rovných 100 tisíc korun přispělo na nákup město Louny.

Celý článek


Oznámení o přeměně akcií na zaknihované akcie a výzva akcionářům k odevzdání akcií v souvislosti s přeměnou

3.7.2018

Nemocnice Louny a.s., se sídlem Louny, Rybalkova 1400, PSČ 44037, IČO: 273 32 730, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 1794 (dále „Společnost“), tímto ve smyslu ustanovení § 529 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále „občanský zákoník“):

Celý článek


Nemocnice Louny se angažuje v lokálním dění

1.2.2018

Zbrusu nová socha prvního československého prezidenta T. G. Masaryka bude již brzy odhalena před lounskou Základní školou J. A. Komenského. Znovuobnovená socha zde přibude v rámci oslav 100. výročí vzniku Československé republiky, a to díky aktivitě místních společností a osobností. Jednou z nich je i Nemocnice Louny, člen skupiny AGEL, která na znovuobnovení sochy přispěla městu částkou 15 tisíc korun.

Celý článek


Kratší čekací doby a přesnější vyšetření poskytne pacientům Nemocnice Louny nová počítačová tomografie

18.1.2018

Moderní počítačovou tomografii (CT) pořídila na své radiodiagnostické oddělení Nemocnice Louny, která patří do skupiny AGEL. Nový přístroj v hodnotě 6,5 miliónů korun nahradil starší již dosluhující vybavení a pacientům a zdravotnickému personálu nabídne řadu výhod. Kromě kvalitnějšího zobrazení, rychlejších vyšetření a zkrácení čekacích dob také snížení celkové radiační zátěže.

Celý článek


Klienti Sociálních lůžek v Nemocnici Louny o vánoční atmosféru nepřijdou

15.12.2017

Vánoční atmosféra, zpívání koled a tvoření vánoční výzdoby není v tomto ročním období na programu jen v domácnostech. Adventní přípravy aktuálně vrcholí třeba i v lounské nemocnici, kde klienti zdejší sociální služby vyrábějí vánoční ozdoby, vychutnávají si koledy na adventních koncertech a těší se i na tradiční štědrovečerní večeři.

Celý článek


Mikuláš s družinou dorazil i do Nemocnice Louny

7.12.2017

Klienti Nemocnice Louny, člena skupiny AGEL, o Mikulášskou nadílku nepřišli. Naopak, na zdejší oddělení sociálních lůžek dorazila již tradičně ve středu 6. prosince mikulášská družina s čerty a anděly z řad zaměstnanců, kteří rozdávali klientům balíčky s dobrotami, úsměvy i slova povzbuzení.

Celý článek


Sociální pracovnice z Nemocnice Louny Jana Hendrychová oceněna v soutěži Pečovatelka roku 2017

9.11.2017

Velkého úspěchu dosáhla Bc. Jana Hendrychová z oddělení sociálních lůžek Nemocnice Louny, která patří do skupiny AGEL. Byla oceněna v soutěži Národní cena sociálních služeb Pečovatelka roku 2017 a navíc jako jediná z oceněných ve všech kategoriích obdržela Cenu veřejnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání všech ocenění se uskutečnilo v úterý 7. listopadu 2017 za osobní účasti patronky akce herečky Hany Maciuchové na Novoměstské radnici v Praze.

Celý článek


AGEL vloni hospodařil se ziskem 612 miliónů korun

7.7.2017

Skupina AGEL, která je nejúspěšnějším soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě, dosáhla v roce 2016 konsolidovaného zisku 612 miliónů korun.

Celý článek


Golfisté přispěli na podporu dětí a matek v nouzi

16.6.2017

Již počtvrté se na osmnáctijamkovém golfovém hřišti ve Mstěticích konal ve čtvrtek 15. června charitativní golfový turnaj NADACE AGEL, jehož výtěžek poputuje na podporu lidí v tíživé životní situaci. Letošní ročník přinesl rekordních 1,2 miliónu korun.

Celý článek


Odborníci Nemocnice Louny varují: Vánoční přejídání může vyvolat žlučníkovou koliku i gastritidu

22.12.2016

Vánoce jsou neodmyslitelně spjaty s kouzelnou pohádkovou atmosférou, dárky, ale také hojným hodováním, bujarým slavením Silvestra a často nevítaným přibíráním na váze. Podle nutriční terapeutky Nemocnice Louny Renaty Pustkové navíc nadváha není zdaleka to nejhorší, co může sváteční přejídání a stres způsobit. Zvýšený příjem tuku totiž může zejména v kombinaci s alkoholem snadno vyvolat nevolnost, žlučníkovou koliku nebo bolesti slinivky břišní.

Celý článek


Nástup do školy zpříjemní Rodinný den s AGELEM v Nemocnici Louny

26.8.2016

Rodinnou akci pro širokou veřejnost uspořádá v pátek 2. září společnost AGEL v areálu své Nemocnice Louny. Zábavný program s bezplatným vstupem odstartuje ve 14.00 hodin a nabídne atrakce pro děti i bezplatná vyšetření a konzultace zdravotního stavu pro dospělé. Pro příchozí bude rovněž připraveno malé občerstvení zdarma. Konec rodinného odpoledne je naplánován na 18.00 hodin.

Celý článek


V Nemocnici Louny trénovali pacienti paměť

18.3.2016

Klienti sociálních lůžek Nemocnice Louny, která je členem skupiny AGEL, oslavili Národní týden trénování paměti speciálním cvičením. Zájemci z řad klientů sociálních lůžek si mohli poslechnout přednášku, ale také si zkusit i praktický nácvik pro posílení pozornosti a paměti pod vedením akreditované trenérky.

Celý článek


Novým majitelem Nemocnice Louny se dnes stal AGEL

1.2.2016

Nemocnice Louny a.s. má nového majitele. Stala se jím společnost AGEL a.s. Dnes tuto skutečnost svým podpisem stvrdili zástupci současného i nového majitele. Dle vzájemné dohody obou stran nebude cena transakce zveřejněna.

Celý článek


Kontakt pro média

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL
press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: